Mūsu meistari

Lash and Brow Studio Rīga meistari var lepoties ar savu bagātīgo pieredzi gan klientu apkalpošanas jomā, gan izglītības ieguvē. Mūs izvēlas klienti gan no Latvijas, gan citām Eiropas valstīm. Tieši tā – klienti brauc pie mums no citāsm pasaules valstīm, lai ļautos mūsu prasmīgo meistaru talantam. Mūsu meistari ir viesojušies tālajā Indijā, kur veica mikrobleidinga procedūras luksus klases klientiem. Šobrīd fokusējamies uz kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Latvijā, Rīgā.

Esam ieguvušas savu izglītību galvenokārt Apvienotajā Karalistē, kur Everlasting Brows (Bold, Links uz EB mājas lapu) treniņakadēmijā ieguvām pamatzināšanas Mikrobleidinga un Permanentā make up tehnikās. Esam piedalījušās dažādu meistarklašu organizēšanā un vadīšanā Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajā Karalistē un cituviet Eiropā.

Skropstu pieaudzēšanas prasmes ieguvām Black Lashes Pro (Bold, links un BLPRO mājas lapu) treniņakadēmijā Londonā. Mūs apbūra cik detalizēts un pārdomāts ir katrs produkts, ar kuru mēs tikām iepazīstinātas apmācību gaitā, tādēļ nolēmām tos vest atpakaļ mājās – uz Latviju, un tagad meistari Latvijā var viegli piekļūt šiem produktiem.

Meistares, kuras strādā pie mums, ir apmeklējušas dažādas meistarklases, konferences un seminārus ne tikai Latvijā, bet arī cituviet Eiropas valstīs. Esam piedalījušās arī čempionātos.

Mūsu komandā ir arī licencēti pasniedzēji, ar VTCT Lever 4 iegūtu sertifikāciju Mikrobleidinga un Permanentā make up kategorijā. Apgūstamo kursu klāstu varat atrast sadaļā ‘’Apmācības’’.

Lash and Brow Studio Rīga meistari ir sertificēti profesionāļi, kuri patiesi mīl savu darbu un gaida ik vienu, kura novērtē kvalitatīvus skaistumkopšanas pakalpojumus.

Antra Paeglīte

Meistars, ar pārsvarā ārzemju kvalifikācijām. Ieguvusi augstākā līmeņa kvalifikāciju Mikrobleidinga tehnikā – VTCT Level 4. Everlasting Brows pārstave un kvalificēta pasniedzēja. Antru varētu vēl dēvēt par mūsu skropstu pieaudzēšanas feju – pie viņas klienti brauc ne tikai no Rīgas, bet arī no citām Latvijas pilsētām. Antra ir ne tikai Licencēta pasniedzēja Mikrobleidinga tehnikai, bet arī Skropstu pieaudzēšanai, Laminēšanai un uzacu modelēšanai ar Hennu. Antras kaisle pret skaistumkopšanas procedūrām aug katru gadu.

Sabīne Briķena

 Salona labais gariņš. Viņa ar savu profesionālo pieeju katram klientam spēj darīt brīnumus. Neilgā laikā Sabīne ir apguvusi sarežģīto Mikrobleidinga tehniku, skropstu laminēšanu, uzacu modelēšanu ar hennu. Sabīne 2020. gadā piedalījās Baltijas Permanentā make Up pusfinālā un ieguva otro vietu starp Latvijas, Lietuvas un Igaunijas labākajiem Mikrobleidinga meistariem. Sabīne ir mērķtiecīga un neatlaidīga, panāks klientam vēlamo rezultātu neskatoties ne uz ko. Sabīne savas iemaņas ir apguvusi gan no pašmāju, gan no ārzemju pasniedzējiem.

Uz Augšu
L

The ultimate make-up shop page brings you everything you need